4 İlde Aranıyordu! Samsun'da Tesadüfen Yakalandı Samsun'da 7 ayrı hırsızlık suçundan 10 yıl 6 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan ve 4 ilde aranan zanlı yol uygulamasında tesadüfen yakalandı

SAMSUN'DA HIRSIZLIK

Edinilen bilgiye göre, evlerden hırsızlık suçundan çok sayıda suç kaydı bulunan Burcu D.(31), Samsun'un İlkadım ilçesi Yaşardoğu Mahallesi'nde polisin yol uygulamasında GBT'si sorgulandı.

"100. Yılında Mübadele ve Türk-Yunan İlişkileri Kongresi" Samsun'da Sona Erdi! "100. Yılında Mübadele ve Türk-Yunan İlişkileri Kongresi" Samsun'da Sona Erdi!

ŞÜPHE ÜZERİNE DURDURULDU

Polisin şüphe üzerine yaptığı GBT sorgusunda Burcu D.'nin Sakarya, Düzce ve Tokat illerinde 7 ayrı hırsızlık suçlarından polis tarafından arandığı ve hakkında kesinleşmiş hırsızlık suçundan toplam 10 yıl 6 ay hapis cezasının bulunduğu ortaya çıktı.

ADLİYEYE SEVK EDİLDİ

Polis tarafından gözaltına alınan Burcu D.'nin Samsun'un Atakum ilçesinin Mevlana Mahallesi'ndeki bir evden de ziynet eşyası çaldığı tespit edildi. Polisteki sorgusu tamamlanan Burcu D. bugün Samsun Adliyesi'ne sevk edildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.