doğa yataks cemre
 
5s dikey arslan bilgi

18 Ağustos Döviz Kurunda Son Durum Dolar Ve Euro Fiyatları Ne Kadar?

dolar y
Daha Fazla Göster

18 Ağustos Döviz Kurunda Son Durum Dolar Ve Euro Fiyatları Ne Kadar? 18 Ağustos döviz fiyatlarında son durum yatırımcılar ve vatandaşlar tarafından yakından takip edilmeye devam ediyor. İşte 18 Ağustos Dolar ve Euro fiyatları…

Geçtiğimiz hafta TL karşısında yaklaşık yüzde 1,40 değer kaybeden dolar son iki günü de düşüşle kapattı. Dolar ile birlikte euro ve sterlin de TL karşısında son birkaç gündür değer kaybetti. Dolar haftaya 8,51 seviyesinden başlamıştı. İşte dolar, euro ve sterlin fiyatları…

DOLAR NE KADAR?
Haftaya 8,51 seviyesinden başlayan dolar haftanın başlangıcı olan pazartesi günü 0,64, salı günü ise yaklaşık 0,42 değer kaybetti. Geçtiğimiz gün 8,38 seviyesine iğne atan doların anlık fiyatı 8,43 TL.

EURO NE KADAR?
Doların ardından en çok araştırılan dövizlerden bir diğeri de euro. Haftanın başlangıcından beri yaklaşık yüzde 1,50 değer kaybeden euro 10 TL’nin altına indi. Euro anlık olarak 8,88 seviyesinden işlem görüyor.

STERLİN NE KADAR?
Sterlin güne yüzde 0,29 yükselişle başladı. Dolar ve euroda da görüldüğü gibi son iki gündür TL karşısında değer kaybeden Sterlin yaklaşık yüzde 1,74 düşmüştü. Sterlin 11,60 seviyesinden işlem görüyor.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir