İkinci el araç alıp satacaklar dikkat Artık e-Devlet'ten de görülecek İkinci el araç alıp satacaklar dikkat Artık e-Devlet'ten de görülecek

Cumhurbaşkanı Atama Kararları, Resmi Gazete yayımlanarak yürürlüğe girdi. Kabine'deki değişiklerin yanı sıra birçok ildeki kaymakamların da görev yeri değişti.

Görevden af talebi kabul edilen Mehmet Özhaseki'den boşalan Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığına, Cumhurbaşkanı kararı ile Murat Kurum, Fahrettin Koca'dan boşalan Sağlık Bakanlığına ise Kemal Memişoğlu atandı.

BİRÇOK İLÇENİN KAYMAKAMI DEĞİŞTİ

2 Temmuz 2024 tarihli ve 32590 sayılı Resmi Gazete'de Cumhurbaşkanı Atama Kararları yayımlandı. Birçok ildeki kaymakamların da görev yerleri değişti. Bazı kaymakamlar ise vali yardımcılıkları görevlerine getirildi.

OLAYLARIN ÇIKTIĞI İLÇEDE KAYMAKAM DEĞİŞTİ

Kayseri Melikgazi'de, 30 Haziran gecesi 5 yaşındaki kız çocuğuna istismar olayının ardından kentte provokasyonlar yaşanmıştı. Resmi Gazete'deki karara göre ilçenin Kaymakamı Bülent Karacan İstanbul Beylikdüzü Kaymakamı olarak atandı. Aydın Nazilli Kaymakamı Sedat Sırrı Arısoy da Kayseri Melikgazi Kaymakamlığı görevine getirildi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: HABERLER