YUSUF ZİYA YILMAZ VATANDAŞ BULUŞMALARI GERÇEKLEŞTİRDİ

Kavak ve Ladik ilçelerinde ziyaretler gerçekleştiren Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz,  AK Parti ilçe binasında teşkilat üyeleriyle bir araya gelerek programlarına başladı. Daha sonra Kavak'ta Beyköy, Seyit Ali, Atayurt, Ladik'te Deliahmetoğlu, Soğanlı, Şıhlı, Karaabdal, Yumaklı, Doğankaş ve Kirazpınar mahallelerinde vatandaş buluşmaları gerçekleştirdi.

Samsun'da tırla otomobil çarpıştı! Samsun'da tırla otomobil çarpıştı!

"YENİ BAŞARI HİKAYELERİ YAZILACAKTIR"

Ziyaretlerinde açıklamalar yapan Yılmaz, AK Parti'nin her zaman halkın yanında olduğunu, 21 yıllık mücadelenin Türkiye ve millet odaklı olduğunu söyledi.
"Milletimiz 21 yıldır bize güvendi ve inandı " diyen Yılmaz, "Yaşanan tüm sıkıntılar tek tek giderilecek. İnsanımızın hayat kalitesini yükseltiyor, yatırımla, istihdamla, üretimle ülkemizi büyütme çabasına artırarak devam ediyoruz. Rabbim ülkemize başarı hikayeleri yazmasını bu zamana kadar nasip etti.  Büyük bir çaba ve gayret, samimiyet ortada. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde yeni başarı hikayeleri yazılacaktır" diye konuştu.

Yılmaz, özellikle Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde yapımını sağladığı Kavak Atayurt Şehitlik Anı Evi ve Kültür Merkezi'ni vatandaşların mutlaka ziyaret etmesini istedi.

Bora Kara

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.