'ELİNDEN GELENİ YAPIYOR'

Samsunspor'un başarılı savunma oyuncusu Yunus Emre Çift: "Seri yakalamak istiyoruz" Samsunspor'un başarılı savunma oyuncusu Yunus Emre Çift: "Seri yakalamak istiyoruz"

Kırmızı - Beyazlılar'ın Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Erzurum kampına bir kaç ismin katılabileceğine değinerek, "İster istemez her teknik adam tam kadroyla çalışmak ister. Ama, süreç biraz daha yavaş işliyor. Özellikle bu sezon yavaş işliyor. Ama şu an gelen oyuncularımız var. Belki Erzurum kampına da 2-3 oyuncu aramıza katılabilir. Başkanımız bununla ilgili çalışma halinde. Takımımızı en azından transfer edeceğimiz oyuncuların bizimle beraber olmasını görüşüyoruz. Elinden gelenin fazlasını yapmaya çalışıyor" dedi. 

BİR ŞEHİR UYANDI 

Eroğlu, Süper Lig'in Samsunspor'a ihtiyacı olduğunun altını çizerek, "Taraftarımızın bize inanması, şehrin inanması, herkeste oluşan olumlu motivasyon, şampiyonluk, basketbol takımımızın şampiyon olması, milli maçta taraftarımızın stadı doldurması. Kısaca şehir uyandı. O özlem hasret gerçekten çok değerliydi. Her yerde bayraklar, Samsun'da öyle bir nesil geliyor ki avukat, doktor, mühendis olacak. Ama hepsinin kalbinde Samsunspor sevgisi olacak. Bizlerde buna katkı sağladığımız için çok mutluyuz" diye konuştu.

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.