Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven: "Samsunspor için üzerimize düşeni yapalım" Sevdamız Samsun Genel Başkanı Nuri Seven: "Samsunspor için üzerimize düşeni yapalım"

'BEKLEMEDEYİZ'

Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, Merkez üssü Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesi olan ve toplamda 10 ili etkileyen deprem sonrası Samsun Medya Grubu'na açıklamalarda bulundu. Eroğlu, çok üzgün olduklarını belirterek, "Böyle bir durumda, insan çokta konuşamıyor. Biz tabi ki işimiz gereği beklemedeyiz. Antrenmanda yapmıyoruz. Bazı oyuncu arkadaşlarımızın, hocalarımızın yakınlar, aileleri, arkadaşları var. İster istemez moral motivasyon anlamında, iyi değiller. Şu an haber bekleniyor. Bizlerin de sporcu arkadaşlarımız var. Haber alınamıyor. Üzgünüz" dedi. 

WhatsApp Image 2023-02-07 at 20.56.47

'KEŞKE YAŞANMASAYDI'

Dua etmek ve deprem bölgesinde yardıma muhtaç vatandaşlara yönelik yardımlarda bulunmak dışında ellerinden bir şey gelmediğine değinen Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, "Ülke olarak üzgünüz. Gönül isterdi bunların hiçbirinin yaşanmaması. Dua etmek ve ihtiyaç duyulacak, battaniye, kazak, bot, gibi yardımları yapmaktan başka bir şey gelmiyor.  Şu an futbol konuşulacak durum yok. Ben vefat edenlerin Allah'tan rahmet, yaralı vatandaşlarımıza acil şifalar diliyorum" ifadelerini kullandı.

Haber Kaynak: Esra VURAL

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.