Kırmızı Beyazlılar'da lisansı çıkmayan oyunculardan Çinari ile yollar ayrıldı. Kadro dışı kalan oyuncular ve lisansı çıkartılmayan futbolcuların antrenmana devam ettiği söylendi.

Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz'den Samsunspor'a destek çağrısı Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz'den Samsunspor'a destek çağrısı

"TAKIMIN YÜKSELEN PERFORMANSI KONUŞULMALI"

Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu, Çinari ile yolların ayrıldığını kadro dışı kalan oyuncular ve lisansı çıkartılmayan futbolcuların antrenmana devam ettiğini ancak, bunların yerine takımın yükselen performansının konuşulması gerektiğini belirterek, "Çinari tek taraflı kendince ayrılığı seçti. Lisansı çıkartılmayan Tomane ve Diomande takımla çalışıyorlar. Bu yeni olan bir şey değil. Kararı yönetimle birlikte vereceğiz. İstediğim; takımdaki oyunculardan alınacak performans, oyun ve oyuncunun gelişimi gibi bize katkı sağlayacak unsurlar. Kupayla beraber son 4 maçımız var. Elimizdeki oyuncuların performansı çok önemli. Her şey güzel gidiyor. Oynayan oyuncuların performansına bakıyoruz. Yunus Emre Çift ve Ali Ülgen gelişim gösteriyor. Ali Ülgen kariyerinde olmayan istatistikleri yakaladı. Muhammet Ali Özbaskıcı ve Kadeem Harris devreye girdi. Oyunun ve oyuncunun gelişmesinin konuşulmasından yanayım. Asıl transferimiz; sakat oyuncuların dönüşü ve taraftarın stada gelişi. Bunlar bizim için transfer aslında. Şu an konuşulması gereken içerideki oyuncuların performansı. Tek düşüncem benimle beraber çalışan oyuncuların sahada vereceği katkı" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.