'GÖREVİMİN BAŞINDAYIM'

Kırmızı - Beyazlılar'ın İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır, Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulundu. Çakır, kendisi ile ilgili görevi bırakacağına dair iddiaların gerçeği yansıtmadığını söyledi. Çakır, "Görevimin başındayım. Başkanımız Yüksel Yıldırım önderliğinde icra kurulu üyeleri olarak, dünde bugünde üzerimize düşen ne görev varsa yapmaya devam edeceğiz. Asıl şimdi birlik beraberlik zamanı bu birliktelik sadece bizimle değil, camiayla, taraftarıyla, basınıyla şehir ile olmalı" dedi. 

'BİZ ZORU SEVERİZ'

Samsunspor Futbol Direktörü Fuat Çapa: "11 yıllık hasret bir sezonda bitmez" Samsunspor Futbol Direktörü Fuat Çapa: "11 yıllık hasret bir sezonda bitmez"

Çakır, Yeni Teknik Direktör Makus Gisdol, ile birlikte takımın daha iyi olacağının altını çizerek, "Şu an da takımımız milli arayı Antalya'da antrenman yaparak geçiriyor. Yeni hocamız ile birlikte, Samsunsporumuz çok daha iyi yerlerde olacak. Biz zoru severiz. Dipten de çıkmasını biliriz. İnşallah milli arayı en iyi şekilde tamamlayıp, lige galibiyet ile başlamak istiyoruz. Ki galibiyet alacağımıza da inancımız tam" ifadelerini kullandı.

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.