"ACELE ETMİYORUZ"

Kırmızı Beyazlılar, transfer çalışmalarına büyük bir titizlikle devam ediyor. Orta sahaya ve sol beke 3 ya da 5 transfer yapmak istiyor. Samsun medya Gurubu'na özel açıklamalarda bulunan Samsusnpor'un İcra Kurulu Üyesi Suat Çakır transfer çalışmalarının devam ettiğini belirterek, "Hocamızın isteği doğrultusunda, başkanımız önderliğince icra kurulu olarak birlikte istişareler yapıyoruz. Şu an da net bir isim yok. Devre arası transferler her zaman zordur. Bu yüzden aceleci davranmıyoruz. Başkanımızın da daha önce dediği gibi, orta sahaya ve sol beke 3 ya da 5 transfer yapmak istiyoruz. Yapacağımız takviyelerle, şampiyonluk hedeflerimiz doğrultusunda ikinci devreye başlamak istiyoruz" dedi. 

Samsunspor-Erzurumspor maçı hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda? Samsunspor-Erzurumspor maçı hangi gün, saat kaçta, hangi kanalda?

"İNANCIMIZ TAM "

İkinci devre öncesi Antalya kampının başladığına da değinen Suat Çakır, "Antalya kampımız başladı. Kamp süreci, ikinci devre öncesi takımda görülen eksikleri giderme, sakatlığı bulunan oyuncuların iyileşmesi açısından iyi olacağını düşünüyoruz. Kamp süreci boyunca icra kurulu olarak, bizde takımımızın yanında olacağız. Teknik ekibin futbolcuların morali yerinde. İnşallah ikinci devre Samsunspor'a yakışan oyunu sahaya yansıtıp, sezon sonunda da asıl yerimiz olan Süper Lig'e yükseleceğiz. Buna Balkanımızın, icra kurulu olarak bizlerin, teknik ekibin, oyuncuların inancı tam. Bundan dolayı tüm şehrin, taraftarın ve camianın da buna inanıp yanımızda olmalarını istiyoruz"diye konuştu.

Haber Kaynak: Esra VURAL Özel Haber 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.