SAMSUNSPOR'A İHTİYACI VAR 

Kırmızı Beyazlılar son olarak Altınordu'yu da sahasında mağlup ederek, yenilmezlik serisini 18'e çıkardı. Süper Lig yolunda emin adımlarla ilerleyen Yılport Samsunspor'un Başkanı Yüksel Yıldırım, Türk futbolunun ve Süper Lig'in Kırmızı Beyazlılara ihtiyacı olduğunu belirterek, "Ait olduğumuz yer adım adım gidiyoruz. Tünelin sonunda ışık göründü. Samsun'da artık her şey çok daha güzel olacak.  Çünkü biz ve taraftar böyle istiyoruz. Böyle de olmalı! Türk futbolunun Samsunspor 'a ihtiyacı ve de Süper Lig'inde Samsunspor'a ihtiyacı var..." ifadelerini kullandı.  

PİLOT TAKIM OLACAK 

Ayrıca Başkanı Yıldırım, Altınordu maçı sonrası Kanal S mikrofonlarına açıklama yaparken, Kırmızı Beyazlı taraftarın, 'Sakaryaspor'u satın al' söylemi sonrası, "Böyle söylemler yapmayalım. Yaşanan olaylar tabi ki doğru değil. Onlar da öğrenecek. Hazmedemiyorlar. Onların da bir gün sahibi olacak. Bu böyle gitmeyecek. Sakaryaspor’u biri alacak. O ben olmayacağım. Ama ben Türkiye’de başka bir takım alacağım. Süper Lig’e yükselince bir pilot takımımız olacak. Bırakın Sakaryaspor bizim kardeş kulübümüz olsun. Onlar da bizim gibi futbol şehri” diye konuştu.

Haber Kaynak: Esra Vural 

Samsunsporla birlikte Süper Lig'e çıkan son takım belli olacak  Samsunsporla birlikte Süper Lig'e çıkan son takım belli olacak 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.