Sektörün tüm beklenti ve ihtiyaçlarına profesyonel çözümler üretmek, kurumsal bir yaklaşım ile iş sürecini yürütmek, yüksek müşteri memnuniyeti oranıyla hızlı ve güvenilir hizmetler sunmak amacıyla 13 yıl önce kurulan YATIRIMBURADA.COM'un tecrübeli gayrimenkul danışmanları Abdurrahman Başlığ ve Hüseyin Ali Karaçam, yatırım yapmak isteyen vatandaşların dikkat etmesi gerekenler hakkında bilgi verdi.

"ATAKUM'UN DEĞERİ ARTIYOR"

YATIRIMBURADA.COM çatısı altında 4 yıldır profesyonel hizmet verdiğini kaydeden Gayrimenkul Danışmanı Abdurrahman Başlığ, "Yatırımburada.com da firmayla birlikte geleceğe yönelik bir çok plan yaptık. Kısa dönemli planlarda tabii ki yaşadığımız şehirde daha güzel projelere imza atmak gibi düşüncelerimiz var. Uzun süreli planlarda ise Türkiye ve dünya çapında hizmet vermek istiyoruz. Samsun’da gayrimenkul sektöründe çok hızlı bir gelişme var. Türkiye’nin diğer illerine göre özellikle Atakum, çok hızlı gelişiyor. Altın, dolar, döviz yerine gayrimenkul yatırımını tercih ettiklerinde uzun süreçte daha iyi kazançlar elde ediyor. Daha önce hizmet verdiğimiz müşterilere şu an dönüp baktığımızda memnun ve mutlu olduklarını, maddi olarak iyi bir noktada olduklarını görebiliyoruz" dedi.

"GAYRİMENKUL DEĞER KAYBETMİYOR"

Yatırım yapmak isteyenlerin özellikle gayrimenkule yönelmeleri tavsiyesinde bulunan Başlığ sözlerine şöyle devam etti: "Ekonomik olarak ne kadar zor dönemlerden geçiyor olsak da gayrimenkul sektörü hiçbir zaman değer kaybetmiyor. Piyasanın iyi veya kötü olması sektörü tabii ki etkiliyor ama gayrimenkul sektöründe herhangi bir zarar etme ya da değer düşme durumu yaşanmıyor. Bakıyoruz geçtiğimiz son on yıla kadar sürekli bir gayrimenkul artışı gözleniyor. Tabi enflasyon, dolar, altın gibi şeylerde yükseliyor ama gayrimenkuldeki artış hepsinin önüne geçiyor. Bununda negatif etki veren yönleri olsa da uzun dönemde hiçbir zaman negatif bir etki yaratmıyor. Bu alanda hizmet veren çok profesyonel firmalar mevcut. Bunların başında YATIRIMBURADA.COM var. Ayrıca bünyemizde uzman grafik tasarımcılar, sosyal medya uzmanları, profesörler, doçentlerin olduğu geniş bir kadroya sahibiz. Kalabalık bir kadroya sahibiz. Profesyonel bir hizmetle doğru adımlarla güzel yatırımlar yaptırmaya olanak sağlıyoruz."  

Samsun'un sevilen ismi Erdoğan Özgüler son yolculuğuna uğurlandı Samsun'un sevilen ismi Erdoğan Özgüler son yolculuğuna uğurlandı

"HİZMETE DAİMA HAZIRIZ"

YATIRIMBURADA.COM çatısı altında 5 yıldır profesyonel hizmet verdiğini kaydeden Gayrimenkul Danışmanı Hüseyin Ali Karaçam da gayrimenkul satın alırken dikkat edilmesi gerekenlerle ilgili şunları söyledi: "Bizler yatırım yapmak isteyen kişinin gelirlerini, kişinin ne şekilde bir yatırım yapacağı, ne kadar yatırım süresini bekleyeceğine göre bir analiz yapıyoruz. Kendileri için en iyi yatırım neyse onu zaten öneriyoruz.  Bir ev ya da arsa alırken ve satarken kesinlikle ilk olarak tapunun tam bir örneği alınmalı. Bir borcu var mı? Borcuna kesinlikle baktırılmalı. Ama profesyonel bir destek almak her zaman yatırımcıya kazandıracakır. Kesinlikle bir profesyonel gayrimenkul yatırım danışmanından yardım almak vatandaşa kazandırır. Bizler de bu konuda deneyimli ve uzman kadrolarımızda her zaman hizmet vermeye hazırız." 

GÖZDE ARI

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.