Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Bölgemizde çok uzun zamandır yasal problemler sebebiyle başlatamadığımız, büyük projelerimizi hayata geçiremediğimiz Çiftlik Mahallemizde (Costal’da) Rabbim’in izni ile tüm prosedürleri aşarak programlarımız kapsamında çalışmalara başlıyoruz" dedi.

TOBB'da görev dağılımı! Salih Zeki Murzioğlu yeniden başkan yardımcısı TOBB'da görev dağılımı! Salih Zeki Murzioğlu yeniden başkan yardımcısı

3 AY SONRA HİZMETTE

Başkan Togar, Costal'da bin 700 metrekare alan içinde futbol, voleybol, basketbol sahaları ile çocuk oyun alanlarının bulunduğu sosyal tesisi 3 ay içerisinde vatandaşların hizmetine sunacaklarını söyledi.

TURİZME KATKI

Ayrıca sahil şeridinde yazlık bir mekan  için de harekete geçildiğini kaydeden Togar, "Türkiye’nin 300 kilometre sahil şeridine sahip tek alanı olan bölgemizde, yaz aylarında vatandaşlarımızın hoş vakit geçirebilecekleri, denize girip serinleyerek tatil yapabilecekleri, şezlongların kurulduğu bir kafeteryanında bulunduğu muhteşem bir yazlık mekanı Samsunumuz ile buluşturacağız. Biz de yapardık demekle olmuyor bu işler. Onlar konuşur biz yaparız."

YAREN YALNIZ

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.