Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Murat Sandıkçı'dan Vali Orhan Tavlı'ya ziyaret Türkiye Spor Yazarları Derneği Başkanı Murat Sandıkçı'dan Vali Orhan Tavlı'ya ziyaret

MİLLİ TAKIMA KATILACAK 

 İzmir'de gerçekleşen Üst Minikler Türkiye Boks Şampiyonası'nda Yağız Spor Boks Kulübü sporcuları önemli başarılara imza attı. Sporculardan, 60 kiloda İrem Naz Özdemir 4 maç kazanarak, yükseldiği finalde Kocaelili rakibini 2. rauntta mağlup ederek 2. kez üst üste Türkiye Şampiyonu oldu. Özdemir böylece Bosna Hersek'te yapılacak olan Avrupa Boks Şampiyonası'nda Milli Takımda yer almaya hak kazandı. 70 kiloda Ayşen Çakal Kocaelili ise rakibine puanla yenilerek Türkiye üçüncüsü oldu. 

KOL TEBRİK ETTİ 

Yağız Spor Boks Kulübü Onursal Başkanı Halit Kol sporcuları tebrik ederek, "İki sporcuyla katıldığımız şampiyonada iki madalya alarak başarılı bir performans gösterdik. İrem Nazım Milli Takımda da çok başarılı olacağına inanıyorum. Antrenörümüz Hamdi Yıldırım'a ayrıca Revizyon Gayrimenkul Serdar Tuğrul, Ali Akçelik ve Ferda Namdar'a kulübümüze destekleri için teşekkür ediyorum" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN

Muhabir: ELVAN İLHAN