Çarşamba İŞKUR Hizmet Merkezi Müdürlüğü tarafından yürütülen 'Flows Projesi'ne Avusturya, Romanya ve İrlanda’dan katılım gösteren yedi yabancı temsilci ve Çarşamba İŞKUR Hizmetleri Şube Müdürü Rıfat Yıldız, ÇTB Genel Sekreteri Sercan Yaşar’ı makamında ziyaret etti. Çarşamba’da yürütülen projelerin değerlendirildiği ve Çarşamba’nın tanıtıldığı görüşmeye, Yönetim Kurulu Başkanı Kazım Yılmaz’ı temsilen Kurucu Meclis Üyesi Nurettin Öztekin katıldı.

“GİRİŞİMLERİN DESTEKÇİSİ OLMAYA DEVAM EDECEĞİZ”

Genel Sekreter Yaşar, Çarşamba’ya katkı sunacak projeler üretmek konusunda her zaman hazır olduklarını ifade etti. Yaşar, “Çarşamba konumu ve tarıma elverişli arazileri sayesinde yüzyıllardır birçok kültüre ev sahipliği yapmıştır. Yurt dışından gelerek bizleri ziyaret eden değerli temsilcilerimize ilçemizin ve Ticaret Borsamızın bölgeye sağladığı katkılardan ve görevlerinden bahsederek kendilerini bilgilendirdik. Bölgemizde yürütülecek ve ilçemize katkı sağlayacak tüm girişimlerin destekçisi olmaya devam edeceğimizin bir kez daha altını çiziyoruz” dedi.
Gerçekleşen görüşmede, Avusturya, Romanya ve İrlanda’dan katılım gösteren proje ortağı temsilcilerine Çarşamba Ticaret Borsası’nın İngilizce çeviri ile hazırlanan tanıtım videosu gösterilerek borsanın faaliyetleri hakkında bilgi verildi.

Betül Uzun ile Ana Haber Bülteni 31 Mart Cuma Kanal S ekranlarında Betül Uzun ile Ana Haber Bülteni 31 Mart Cuma Kanal S ekranlarında

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.