Samsun Lovelet AVM'de World Brands Outlet tarafından kurulan fırsat çadırında orijinal, lisanslı dünya markaları en iyi fiyata satışa sunuldu. Bir ay boyunca Lovelet AVM'de hizmet verecek ve binlerce ürünün bulunduğu fırsat çadırına vatandaşlar adeta akın etti.

Devlet, Samsun'da sele karşı seferber oldu: 2 bin 239 personel ve bin 98 araçla müdahale edildi Devlet, Samsun'da sele karşı seferber oldu: 2 bin 239 personel ve bin 98 araçla müdahale edildi

YÜZDE 100 ORİJİNAL ÜRÜNLER 

Samsun'da vatandaşlar, World Brands Outlet tarafından Lovelet AVM'de kurulan fırsat çadırında Skechers, Adidas, Colombia, Nike, Tommy Hilfiger, Lacoste, Beymen, Vakko gibi bir çok ürüne yarı fiyatına ulaşabiliyor. 31 Ağustos'a kadar Lovelet AVM'de hizmet veremeye devam edecek World Brands Outlet Fırsat Çadırı, her gün güncellenen ürün yelpazesi ile yoğun ilgiyle karşılanıyor. Hergün binlerce kişinin ziyaret ettiği World Brands Outlet Fırsat Çadırı, yüzde 100 orijinal dünya markalarını uygun fiyata almak isteyenleri bekliyor.  

"İNSANLAR AKIN EDİYOR"

Karadeniz Bölgesi'nde ilk kez Lovelet AVM'de hizmet verdiklerini belirten World Brands Outlet Satış Müdürü Uğur Ersurekci, "World Brands'te Skechers, Adidas, Colombia, Tommy Hilfiger, Beymen, Vakko gibi ürünlerin outlet ürünlerini satılıyor. Markamız outlet ürünler üzerine kurulu. Samsun'da ilk defa bu programı Lovelet AVM'de yapıyoruz. İnsanların da yoğun bir talebi var. Piyasanın en iyi, dünya markalarını Samsunluların ayağına getirdik. Ürünleri etiketin yarısına satışa sunduk. Bir ay boyunca da kampanyamız devam edecek. Devamlı yeni ürünler getirerek, yenileniyoruz" dedi.

"ÜRÜNLER SÜREKLİ YENİLENİYOR"

Fırsat çadırının 31 Ağustos tarihine kadar Samsunlularla buluşacağını vurgulayan Ersurekci, "Her geçen gün yoğunluğumuz daha da artıyor. Her gün yeni ürünler gelebiliyor. Şu anda mağzamızın yüzde 70'i yazlık ürünlerden oluşuyor. Ağustos'un 15'ine doğru kışlık ürünlerimiz de gelecek. Yazın bitmesine kısa bir süre kalsada insanlardan ciddi bir talep var. Vatandaşlar seneye yatırım yapıyor. Ayakkabılarımızda ciddi bir indirim var. Uygun fiyatlı olduğundan dolayı müşterilerimiz tarafından oldukça fazla tercih ediliyor. Fiyatı gören müşterilerimiz inanamıyor. 'Orijinal mi?' diye soruyorlar. Ürünlerimizin hepsi yüzde 100 orijinal, lisanslı ürünler. Sonuna kadar da ürünlerimizin arkasındayız. Müşterilermizin kafasında bir soru işareti kalırsa eğer ispatlamaya hazırız" ifadelerini kullandı.

"A KALİTE ÜRÜNLER UYGUN FİYATLA SATIŞTA"

Piyasa fiyatlarının yüksek olmasından dolayı vatandaşların World Brands Outlet'te A kalite bir ürüne daha uyguna sahip olabileceklerinin altını çizen Ersurekci, 
"Şu anda insanlara mevcut AVM'lerde bir t-shirt, bir kot pantolonun fiyatları ciddi anlamda çok yüksek geliyor. Biz markayı ucuza vatandaşın ayağına getirdik. Bizi tercih etmelerinin sebebi de marka ürünlere ucuza almaları" diye konuştu.

"TALEP OLDUKÇA BİZ DE GELECEĞİZ"

World Brands Outlet'un Samsun'a gelmesinin insanları mutlu ettiğine de değinen Ersurekci şunları söyledi: "Piyasada bulamadıkları ürünleri bazen burada bulabiliyor müşterilerimiz. Şu aşamada Samsun halkı markamızı benimsemiş durumda. İlerleyen zamanda talep oldukça Samsun'a gelmeyi öngörüyoruz. Şu aşamada beklentimiz daha fazla ürün getirip Samsun halkına daha çok hitap etmek istiyoruz."

"KEYİFLE ALIŞVERİŞ YAPTILAR"

World Brands Outlet'ten alışveriş yapan vatandaşlar da, indirim çadırında fiyatların çok uygun olduğunu, aradıklarını bulabildiklerini ve keyifle alışveriş yaptıklarını söyledi. 

GÖZDE ARI
SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.