VEZİRKÖPRÜ'DE VEDA YEMEĞİ

Tayinleri çıkan, Cumhuriyet Savcıları Çiğdem Köse, Beyza Ayyıldız, Şeyhmus Daş, Hakan Özmen ve Hakim Fatih Ayyıldız için Tarihi Taşhan Otel Restoranında düzenlenen veda yemeğine; Vezirköprü Kaymakamı Özgür Kaya, Belediye Başkan Yardımcısı Vedat Kınay, Cumhuriyet Başsavcısı Emre Kaya, Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Burak Özdemir, Baro Temsilcisi Av. Oğuz Bakır, Emniyet Müdürü Ahmet Çelik, hakimler, savcılar, Av. Hakan Kiper ve adliye personeli katıldı.

PLAKET TAKDİM EDİLDİ

Hakimler ve Savcılar Kurulu yaz kararnamesi ile ataması Adıyaman Adliyesine yapılan Cumhuriyet Savcısı Sena Çiğdem Köse’ye, Nizip Adliyesine atanan Cumhuriyet Savcısı Şeyhmus Daş’a, Siverek Adliyesine atanan Cumhuriyet Savcısı Hakan Özmen’e, Siirt Adliyesine atanan Cumhuriyet Savcısı Beyza Ayyıldız’a ve Siirt Adliyesine atanan Hakim Fatih Ayyıldız’a protokol üyeleri tarafından günün anlam ve önemini belirten plaketleri takdim edildi.

TEŞEKKÜR ETTİ

Atamaları gerçekleşen meslektaşları için konuşma gerçekleştiren Vezirköprü Cumhuriyet Başsavcısı Emre Kaya, “Vezirköprü Adliyesinde görev yaptıkları süre içerisinde gösterdikleri hizmetlerden ötürü çok teşekkür ediyoruz ve yeni görev yerlerinde başarılarının devamını diliyoruz” dedi.

Samsun'da aşure dağıtıldı Samsun'da aşure dağıtıldı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Kaynak: İHA