Samsun'un Tekkeköy ilçesinde doğalgaz olmayan mahallelerde alt yapı çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Başkan Hasan Togar, "Çay Mahallesi sakinlerinin kanayan yarası olan doğalgaz sorununu tarihe gömüyoruz" dedi.

MESAİ KAVRAMI GÖZETİLMİYOR

Çay Mahallesi'nde vatandaşlardan gelen talepler üzerine doğalgaz altyapı çalışmalarını hızlandıran Tekkeköy Belediyesi, vatandaşların yaşam konforunu yükseltmek adına mesai kavramı gözetmeksizin çalışmaya devam ediyor. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Biz işimizi severek yapıyor, vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini ulaştırabilmek için her alanda çalışmalar yürütüyor ve planlıyoruz. İlçemizin her mahallesinde yaptığımız çalışmalar ve projelerimiz ile vatandaşlarımızın yaşam konforunu yükseltmek adına mesai kavramı gözetmeksizin çalışmaya devam ediyoruz" dedi.

SORUNLARIN ÜSTESİNDEN GELİNİYOR

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ Bakan Yumaklı'ya seslendi: "Ovaları imara açmayın" CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ Bakan Yumaklı'ya seslendi: "Ovaları imara açmayın"

Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Çay Mahallemizin kanayan yarası olan doğalgaz sorununu da başlattığımız çalışmalar ile birlikte tarihe gömüyoruz. Bir belediye düşünün, tüm ekipleriyle topyekün olarak bu ilçe için kendini adayan ve tüm sorunların üstesinden gelerek ilçemizi geleceğe umutla taşıyan. Çay Mahallemizde de vatandaşlarımızın talepleri ve önceliklerimiz çerçevesinde doğalgaz konforunu ailelerimizle buluşturarak halkımızın yaşam standartlarını yükseltiyoruz. Her zaman söylediğimiz gibi... Biz de yapardık demekle olmuyor bu işler. Onlar konuşur biz yaparız."

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.