1965 Üniversiteli Samsunsporlular Derneği’nin (ÜNİ-SAM) 9. kuruluş yıl dönümü dolayısıyla üyeler Kurupelit Yat Limanı'nda meşale yakarak derneğin doğum gününü muhteşem bir şekilde kutladı.

GÖRSEL ŞOV 

Kurulduğu 2013 yılından itibaren Türkiye’de 50’den fazla şehir 100’ü aşkın üniversitede faaliyetlerine devam eden ÜNİ-SAM 9. kuruluş yıl dönümünü dolayısıyla Kurupelit Yat Limanı’na geldi.  Dernek üyeleri, dalga kıran ve sahil boyunca dizilerek, saat 20.55'i gösterdiğinde işaret havai fişeğinin atılmasıyla ellerindeki meşaleleri yakarak, adete Samsun'u aydınlatarak muhteşem bir görüntüye imza attı. 

İLK KEZ GERÇEKLEŞTİ 

Sahil boyu renkli görüntüler oluştuğu etkinlikte konuşan, ÜNİ SAM Başkanı Alperen Köse, "Kaç gündür bu organizasyon için çalışıyorduk. Ankara, Sivas gibi birçok şehirden üyelerimiz geldi. Zaten, ÜNİ-SAM'ın 40'a aşkın şehirde temsilciliği var. Güzel bir görsel şölen oluşturduk. Nice senelere" derken, Başkan Vekili Utku Akyıldız ise şunları söyledi: "400'ü aşkın üyemiz ile birlikte 9. yaş günümüzü kutladık. Bu Türkiye'de de üniversiteli tribün gruplarında bir ilk. Biz elimizden geldiğince sosyal sorumluluk projeleri ile genç arkadaşlarımıza sadece Samsunspor'u desteklemeleri için elimizden geleni yapıyoruz."

Esra VURAL 

Haydi Samsun maça Haydi Samsun maça

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.