Samsun'da Ulusoy İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ulusoy, 'Muhtarlar Günü' dolayısıyla Canik ilçesinde görev yapan mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi.  Ulusoy, muhtarların toplumun vazgeçilmez bir yapı taşı olduğunu ve kutsal bir görev icra ettiklerini dile getirdi. 

BAŞARI DİLEDİ

Yemekte bir konuşma yapan Ulusoy İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Turgay Ulusoy, "Değerli muhtarlarımız, devlet ile millet arasında köprü kurarak demokratik düzenimizin adeta yapı taşını oluşturan, gece gündüz halkımız için özveriyle hizmet yapan tüm muhtarlarımızın gününü kutluyorum. Bu kutsal görevinizde hepinize başarılar diliyorum. Sizlerin sayesinde ihtiyaç sahiplerine ulaşabiliyoruz. Sizler sadece muhtarlık görevi yapmıyor, mahallelerin sesi ve gözü oluyorsunuz. Allah sizlerden razı olsun" dedi.

TALEPLERİ DİNLEDİ

Konuşmasının ardından Turgay Ulusoy, danışmanı Turgay Özel ile birlikte yemeğe katılan muhtarların sorunlarını ve taleplerini dinledi. Mahalle muhtarları, Muhtarlar Günün'de kendilerine jest yapan iş insanı Turgay Ulusoy'a teşekkür etti.

YOĞUN KATILIM OLDU

Muhtarlar Günü dolayısıyla, iş insanı Turgay Ulusoy tarafından verilen yemeğe, Canik ilçesinde görev yapan Karşıyaka mahallesi muhtarı Cevdet Dursun, Belediyeevleri Mahallesi Muhtarı Rıfat Öktem, Kuzeyyıldızı Mahallesi Muhtarı Abdullah Kaya, Yenimahalle Mahallesi Muhtarı İdris Yıldız, Hasköy Mahalle Muhtarı İbrahim Çakır, Uludağ Mahalle Muhtarı Recep Ali Korkmaz, Devgeriş Mahalle Muhtarı Necip Ölmez, Gürgenyatak mahalle muhtarı Hüseyin Uzun, Soğuksu mahalle muhtarı Adem Çetir, Yavuz Selim mahalle muhtarı Ömer Gezginci ve Toptepe mahalle muhtarı Mehmet Memiş katıldı. 

Haber Kaynak: Haydar ÖZTÜRK

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.