Müşteri deneyimini en üst seviyede yaşatan markaların belirlendiği A.C.E. Awards, dokuzuncu kez İstanbul’da gerçekleştirildi. A.C.E. Awards kapsamında, firmaların şikâyet verileri, pazar payları ve 1,5 milyon anket dikkate alınarak mükemmel müşteri deneyimini yaşatan markalara ödülleri verildi.

TÜRKSAT'A İKİ DİAMOND BİRDEN  

Markaların uçtan uca memnuniyet yönetim becerisinin ölçüldüğü A.C.E. Awards’ da “Dijital Platform” sektöründe Türksat KabloTV, “İnternet Servis Sağlayıcılar” sektöründe ise Türksat Kablonet, “diamond” ödüle layık görüldü. 
Kablonet’ in ödülünü Türksat adına Türksat çalışanı İlker Yasin Tekin, KabloTV’ nin ödülünü ise Gamze Kibaroğlu aldı. Ödül töreninde konuşan Kibaroğlu, “Kocaman kalabalık bir ekibiz. Bizim burada olmamıza destek olan değerli Türksat yöneticilerine, iş ortağı firmamıza ve gayretle emek veren çağrı merkezi ekibimize teşekkür ederim.” dedi.

299 LİRADAN BAŞLAYAN UYGUN FİYATLAR 

Siz de TV, internet, sabit telefon hizmeti kullanırken doğayı korumak, daha fazla kağıt ve zaman kaybına son vermek için www.turksatkablo.com.tr web sitesini ziyaret edebilir veya 0850 804 4444 no’lu çağrı merkezini arayarak başvuru yapabilirsiniz. 299 TL'den başlayan uygun fiyatlı internete sahip olmak için Türksat Kablonet’e geçin.

KOMŞUNU GETİR BİR AY BEDAVA KULLAN

Komşunu Getir Kampanyası indirim uygulaması yoluyla aboneler, Türksat Kablo Online İşlemler Sayfasından "Komşunuzu Davet Edin" alanında yer alan bilgileri doldurarak kişi önerebiliyor. Önerilen kişinin aranması ve kampanyayı kabul etmesi hâlinde 60 gün hizmetinin açık kalması sonrasında hem öneren hem önerilen kişi, 1 aylık kampanya bedeli kadar indirim hakkını kazanıyor. Üstelik 3 kişiye kadar abonelik getirene 3 aylık kampanya bedeli indirim hakkı sağlanıyor. İndirim bedeli, 60 gün sonrasında ilk faturadan düşülüyor. Söz konusu uygulamadan en az 3 aylık aboneliği olan tüm müşteriler faydalanabiliyor.

MÜŞTERİLERE ÖZEL GÜNLERDE SÜRPRİZ HEDİYELER 

Abone olan müşterilere doğumgünü, resmi ve dini bayramlarda KabloTV’ de şifresiz izleme, Kablonet’ te Nitro vb. paket kullanım haklarından biri sunulmakta.

YENİ MÜŞŞTERİLERE ÖZEL İNTERNET SİTESİ BAŞVURULARINDA 2 AY BEDAVA

turksatkablo.com.tr internet sitemiz üzerinden belirli kampanyalara yapılan yeni abonelik başvurularında 2 ay boyunca bedava hizmet sunulmakta.

Samsun'da eniştesini silahla vuran zanlıya ev hapsi! Samsun'da eniştesini silahla vuran zanlıya ev hapsi!

Türksat, Samsun’da Atakent Mah. Atakent Bulvarı No: 77/A Atakum ve Bahçelievler Mah. İstiklal Cad. No:176 İlkadım, Samsun adreslerinde hizmet vermekte.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Muhabir: ELVAN İLHAN