DEPREMZEDELERE DESTEK SAĞLANACAK

Türkiye Tek Yürek kampanyası ortak yayını depremzedelere yardım gecesi için tüm kanallarda ekranlara gelecek. Kahramanmaraş'ta meydana gelen ülkeyi yasa boğan deprem felaketinde yaraları sarmak için düzenlenen yardım gecesinde sanat, iş ve spor dünyasının önde gelen isimleri ve halk depremzedelere destek olacak. Nihat Hatipoğlu, Pelin Çift, Çağla Şıkel, Tümer Doğru, Nazlı Çelik, Acun Ilıcalı, Deniz Bayramoğlu, Didem Arslan Yılmaz moderatörlüğünde yapılacak ortak yayında toplanan yardımlar AFAD ve Kızılay'a bağışlanacak. 

TÜRKİYE TEK YÜREK ORTAK YAYIN SAAT KAÇTA?

Türkiye Tek Yürek ortak yayın saati, depremzedelere yardımda bulunmak isteyenler tarafından merak ediliyor. Kızılay ve AFAD’ın hesaplarında toplanacak olan yardımlar için düzenlenecek gecede ortak yayın tüm TV kanallarından ve Kanal S ekranlarında da yayınlanacak. Başta Kahramanmaraş ve Hatay olmak üzere Adıyaman, Gaziantep, Adana, Osmaniye, Malatya, Diyarbakır, Şanlıurfa, Kilis’i etkileyen depremlerin yıkıcı sonuçlarını yaşayan vatandaşlarımız için Türkiye’nin tek yürek olacağı canlı yayın saat 20.00'da başlayacak.

Samsun'da yangında can pazarı! 2'si bebek 3 kişi ağır yaralandı Samsun'da yangında can pazarı! 2'si bebek 3 kişi ağır yaralandı

TÜRKİYE TEK YÜREK ORTAK YAYIN NE ZAMAN?

Ülkeyi yasa boğan deprem felaketinde yaraları sarmak için 15 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de düzenlenecek yardım gecesi tüm televizyon kanallarını bir araya getiriyor. 15 Şubat Çarşamba akşamı saat 20.00’de başlayacak “Türkiye Tek Yürek” yardım kampanyasında sevilen dizi ve program yüzlerinin toplayacağı yardımlar AFAD ve Kızılay’a bağışlanacak.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.