Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, yenilenen kapalı pazar yerinde vatandaşları dinledi ve esnafı da ziyaret ederek, hayırlı işler ve bol kazançlar diledi. Esnaf ve vatandaşlar, Başkan Kılıç'a pazar yerinin yenilenmesiyle ilgili teşekkürlerini iletti. 

GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Terme'de vatandaşın ve esnafın yenilenmesini istediği pazar yeri yeniden düzenlendi. Yenilenen pazar yerini ziyaret eden Başkan Kılıç hem vatandaşın hem de esnafın sorun, talep ve önerilerini dinledi. Vatandaşlar ve esnaf yenilenen pazar yerini çok beğendiklerini belirterek, hizmetlerinden dolayı da Başkan Kılıç'a teşekkür etti. Başkan Kılıç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

Yenilenen kapalı pazar yerinde hemşerilerimizi ve esnafımızı ziyaret ederek, hayırlı işler ve bol kazançlar diledik. Vatandaşlarımız yenilenen kapalı pazar alanında artık daha güvenli şekilde alışveriş yapabilecek. İlçemize ve hemşerilerimize hayırlı olsun."

Samsun Çiftlik Mahallesi'nde silahlı saldırı! 2 şüpheli yakalandı Samsun Çiftlik Mahallesi'nde silahlı saldırı! 2 şüpheli yakalandı

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.