Terme Belediyesi'nin "Açık Hava Yaz Etkinlikleri" çerçevesinde düzenlediği "Çocuk Şenliği" büyük ilgi gördü.  Minikler, Küçük Fidanın Düşleri oyununu heyecanla izledi, eğlenceli etkinliklerle unutulmaz bir gün yaşadı.

DOYASIYA EĞLENDİLER

Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Açık Hava Yaz Etkinlikleri kapsamında düzenlenen "Çocuk Şenliği" tüm hızıyla devam ediyor. Anne babaların çocuklarıyla birlikte gönüllerince bir akşam geçirdiği şenlikte hem tiyatro oyunu sahnelendi hem de farklı etkinliklerle çocuklar sosyalleşerek eğlenceli vakit geçirdi.


Terme Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi.: "Terme Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü Açık Hava Yaz Etkinlikleri kapsamında 'Çocuk Şenliği' devam ediyor. Müzikli danslı çocuk oyunu Küçük Fidanın Düşleri Termeli çocuklarla buluştu… Her Cumartesi Saat 20.30'da Yalı Mahallesi Kumsal Kafe etkinlik alanında birbirinden eğlenceli etkinliklerle sizlerleyiz. Her şey çocuklar gülsün diye."

Samsun’da kırmızı ışıkta geçti, kazaya neden oldu! Ardına bakmadan kaçtı Samsun’da kırmızı ışıkta geçti, kazaya neden oldu! Ardına bakmadan kaçtı

GÖZDE ARI

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.