Tekkeköy Belediyesince yürütülen sosyal sorumluluk projeleri personel nezdinde de benimseniyor. Vatandaşa hizmet götürmek adına belediye tarafından yapılan çalışmaların yanı sıra personelin yaptığı gönüllü faaliyetler de dikkat çekiyor.

DUYARLI DAVRANIŞ

Bu çerçevede belediye bünyesindeki zabıta ekipleri de duyarlı davranışlarıyla takdir topladı. Yaklaşık 1 yıldır bireysel olarak başlattıkları mavi kapak toplama kampanyasını yürüten zabıta ekipleri bu süreçte 2 vatandaşa tekerlekli sandalye hediye etti.

"BENİM İÇİN DE SÜPRİZ OLDU"

Tekkeköy halkının destekleriyle toplanan mavi kapaklar sonucu; Volkan Devek adlı vatandaşa, ihtiyaç duyduğu tekerlekli sandalye bugün teslim edildi. Volkan Devek, “İhtiyacım vardı. Benim için de sürpriz oldu. Şaşırdım doğrusu. Emeği geçen herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

ZABITA EKİPLERİ MAVİ KAPAK TOPLAMA KAMPANYASI BAŞLATTI

Konu hakkında bilgi veren Tekkeköy Belediyesi'nde görevli Zabıta Komiseri Turan Serttaş, “Zabıta ekipleri olarak mavi kapak toplama kampanyası başlatmıştık. Bu kampanyamıza vatandaşlarımızdan çok büyük destek gördük. Bunun sonucunda daha önce bir vatandaşımıza tekerlekli sandalye almıştık. Şimdiyse ikinci sandalyemizi teslim ediyoruz. Hayırlı olsun. Güle güle kullansın. Kampanyamız devam ediyor. İhtiyaç sahiplerine gücümüzün yettiği kadarıyla destek olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

BAŞKAN TOGAR TEBRİK ETTİ

Zabıta ekiplerini tebrik eden Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ise, "Sosyal sorumluluk projesi başlatan mesai arkadaşlarımızı bu güzel ve anlamlı davranışlarından ötürü tebrik ediyorum" şeklinde konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.