17 BRANŞTA ÜCRETSİZ KURS 

Tekkeköy Belediyesi ve İlçe Gençlik Spor Müdürlüğü tarafından öğrencilerin yaz tatilini spor yaparak geçirmesi için düzenlenen Yaz Spor Okulları tüm hızıyla sürüyor. 5-16 yaş arası öğrencilerin 17 branşta ücretsiz eğitimler alarak sporla tanıştığı kurslar büyük ilgi görüyor. Alanında uzman eğitmenlerce yapılan eğitimler basketbol, güreş, boks, atletizm, badminton, hentbol, muaythai, voleybol, futbol, judo, yüzme, tenis, taekwondo, jimnastik, ragby, yakın savunma, halk oyunları branşlarında gerçekleştiriliyor. 

TFF Başkanı Büyükekşi yarı otomatik ofsayt sistemi için tarih verdi TFF Başkanı Büyükekşi yarı otomatik ofsayt sistemi için tarih verdi

TOGAR BAŞARI DİLEDİ 

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “Çocuklarımızın sporu hayatlarının bir parçası haline getirmesi noktasında Yaz Spor Okullarımız ile birlikte çok önemli bir misyonu yerine getiriyoruz. Spor İlçe Müdürlüğümüzle birlikte düzenlediğimiz kurslarımızda çocuklarımızın yaz tatilini hem eğlenceli hale getiriyor hem de spor yapmalarını sağlıyoruz. Yaz Spor Okulu eğitimlerine katılan tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum” dedi.

GÖZDE ARI

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.