Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Aşağıçinik Mahallemizin en köklü problemlerinden biri olarak görülen Berişta mezarlığımızın peyzaj, çevre düzenlemesi, perde duvarı, aydınlatma ve yol çalışmalarına başladık" dedi.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’dan Akıncı TİHA Pozu  AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Çiğdem Karaaslan ve Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı’dan Akıncı TİHA Pozu 

ÇALIŞMALARI İNCELEDİ

Togar, Berişta Mezarlığı çevresinde başlatılan çalışmaları yerinde inceledi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Togar, "Önceki dönem Gençlik Kolları Başkanımız Recep Bozbaş’ın ısrarlı takibi ve gayretleri ile bugün Aşağıçinik Mahallemizin en köklü problemlerinden biri olarak görülen Berişta mezarlığımızın peyzaj, çevre düzenlemesi, perde duvarı, aydınlatma ve yol çalışmalarına başladık. Bugün de planlarımız ve projelerimiz dahilinde başlatmış olduğumuz çalışmaları yerinde inceledik" ifadelerine yer verdi. 

MESAİ KAVRAMI GÖZETMİYORLAR

Togar ayrıca ilçededeki temizlik işlerinin de mesai mefhumu gözetmeksizin çalıştığını belirterek, "Daha temiz daha güzel bir yaşam alanı oluşturmak için gece gündüz demeden mesai kavramı gözetmeksizin çalışan ilçemizin aynası Temizlik İşleri ve Çevre Koruma Müdürlüğümüzde görevli mesai arkadaşlarımızın 19 Mayıs Mahallemizde titizlikle yaptığı çalışmaları yerinde inceledik" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.