Tekkeköy Belediyesi ekipleri, ilçe tarihinin en kapsamlı ve planlı asfalt atağına da tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda 19 Mayıs Mahallesi’nde asfalt çalışmaları gerçekleştiriliyor. Yapılan çalışma ile mevcut zemin yenilenip iyileştirilerek vatandaşlara daha konforlu bir ulaşım imkanı sağlanıyor.

ULAŞIM AĞI GÜÇLENİYOR

Başkan Togar, çalışmaların ilçenin dört bir yanında alanın yapısına göre farklı malzemelerle  sürdürüldüğünü belirterek, "Tekkeköy’ümüze değer katacak çalışmalara devam ediyor ve ilçemizin dört bir yanında devam eden kapsamlı yol çalışmalarımızla ulaşım ağımızı her geçen gün daha da güçlendiriyoruz. Bu çalışmalarımızın ışığında 19 Mahallemizde asfalt çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz" dedi.

MENFEZLERDE ÇALIŞMA

Togar ekiplerin asfalt çalışması tamamlanan yollarda menfez çalışmaları da yapıldığına dikkat çekerek şunları söyledi: "Çalışmalarımızın ışığında asfalt işlemleri tamamlanan bölgelerimizde, sağanak yağışın su taşkınlarına sebep olmaması adına yol kenarlarında menfez çalışmalarını aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz."

NEJLA KAYA 

Samsun'da direksiyon hakimiyetini kaybetti: Yaralılar var Samsun'da direksiyon hakimiyetini kaybetti: Yaralılar var

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.