İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz: " Kreş ve geliştirme merkezi yeni nesiller yetiştirecek" İlkadım Belediye Başkanı İhsan Kurnaz: " Kreş ve geliştirme merkezi yeni nesiller yetiştirecek"

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar Kerimbey, Çınaralan, Bakacak ve Çayleyik mahallelerinde vatandaşlarla buluştu. Gittiği tüm mahallelerde miting havasında coşkulu bir kalabalıkla karşılaşan Togar, “Geleceğe güvenle yürümek için hep birlikte doludizgin ilerliyoruz. Gördüğümüz destekler ile anlıyoruz ki geçen 10 yılda çok şey başarmışız. Bizler bu ilçede doğduk, burada hayat bulduk. Her geçen gün Tekkeköy aşkıyla yanıp tutuştuk. Bu sevgiye layık olmaya ve ilçemiz için gece gündüz demeden siz değerli insanlarımızla buluşmayı sürdüreceğiz.” diye konuştu.

“İlk günkü aşkla” diyerek yola çıkan Togar bu sevdanın 31Mart’ta da bitmeyeceğini dile getirerek, “Yarınları istişareler ve ortak akıl çerçevesinde hep birlikte inşa etmeye devam edeceğiz. Aynı amaç için omuz omuza yürüyüp, ilçemizi daha ileri götürmek adına bizlerle birlikte emek veren Tekkeköy sevdalısı hemşehrilerimizin desteğiyle 31 Mart’ta hep birlikte tarih yazacağız” şeklinde konuştu.

Başkan Togar’a yaptığı buluşmalarda, Yeniden Refah PartisiTekkeköy İlçe Başkanı Mustafa Durmuş Yıldırım ve Tekkeköy Belediye BaşkanYardımcısı Özkan Karakaya eşlik etti.

Bu haber ajans tarafından hazırlanmıştır. 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.