Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, 19 Mayıs Mahallesi'nde başlatılan yol çalışmaları yerinde inceledi, beyaz masa biriminde vatandaşların taleplerini dinledi ve esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

ÇALIŞMALARA YAKIN TAKİP

İlçe tarihinin en kapsamlı, en büyük ve planlı asfalt atağının tüm hızıyla devam ettiğini kaydeden Başkan Togar, "Caddesine sokağına, yeşiline mavisine, taşına toprağına, havasına suyuna sevdalı olduğumuz ilçemizi daha güzel yarınlarla buluşturmak, gelecek nesillere en güzel şekilde teslim etmek için ailemizden gördüğümüz vatandaşlarımızdan aldığımız güç ile dur durak bilmeden yorulmadan çalışmaya ve üretmeye devam ediyoruz. Bu çalışmalarımızın ilçemizin en fazla nüfusunu barındıran 24 saat yaşamın olduğu 19 Mayıs Mahallemizde başlatmış olduğumuz ilçe tarihinin en kapsamlı sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek ekip arkadaşlarımızdan bilgiler aldık" dedi.

GELECEĞE YÖN VERİLİYOR

Togar ayrıca Tekkeköy belediyesinde sorunların ilettiği beyaz masa biriminde de vatandaşları birebir dinledi. Togar, "Belediyemizdeki tüm kapılar gibi gönül kapılarımızın da sonuna kadar açık olduğu beyaz masamızda taleplere birlikte çözüm yolları üretip hoş sohbetlerde buluşmaya devam ediyoruz. Samimiyet ve içtenlikle hoş sohbet etmek, birlikte geleceğe yön vermek üzere sizleri beyaz masamıza bekliyoruz" ifadelerine yer verdi.

NEJLA KAYA 

CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ, İYİ Parti'nin ret kararını değerlendirdi: "Yerelde işbirliği olabilir" CHP Samsun İl Başkanı Mehmet Özdağ, İYİ Parti'nin ret kararını değerlendirdi: "Yerelde işbirliği olabilir"

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.