Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, hem vatandaş ve esnafın taleplerini dinledi hem de ilçede yapılan ve yapılması planlanan çalışmalar hakkında halkla fikir alışverişinde bulundu.  

TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİ

Tekkeköy'ü daha ileri taşımak için esnaf ve vetandaşların fikirlerinin çok önemli olduğunu kaydeden Başkan Togar, Başkan Yardımcısı Özkan Karakaya, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Topçu, Yavuzlar Mahallesi Muhtarı Fahri Kukul ile birlikte ilçe merkezinde vatandaş ve esnafla bir araya geldi.

FİKİR ALIŞVERİŞİNDE BULUNDULAR

Halkın talep ve önerini dinleyen Başkan Togar, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: "Ne olursa olsun her fırsatta bir araya gelmek, birbirimizi hatırlamak en kıymetli olan. Başkan Yardımcımız Özkan Karakaya, Muhtarlar Derneği Başkanımız Mehmet Topçu, Yavuzlar Mahallemiz Muhtarı Fahri Kukul ile birlikte ilçe merkezimizdeki her zaman bir aile gibi olduğumuz esnafımızın ve kıymetli vatandaşlarımızın sorunlarına çözüm bulmak, taleplerine kulak vermek, birlikteliğimizi geliştirmek için ziyaretler gerçekleştirerek sohbet ettik. Ziyaretlerimiz esnasında Tekkeköy'ümüzü daha ileriye taşımak adına esnafımızın ve vatandaşlarımızın değerli düşüncelerine kulak vererek birlikte fikir alışverişinde bulunduk."

ELVAN İLHAN 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.