Tekkeköy Belediye Meclisi'nde hareketlilik! Önemli kararlar alındı Tekkeköy Belediye Meclisi'nde hareketlilik! Önemli kararlar alındı

Ticaret Bakanı Mehmet Muş’un Samsun’da teslim aldığı yerli ve milli TOGG otomobili, kendisine yapılan istek nedeniyle bugün Tekkeköy ilçesinde sergilendi.

YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Gemlik renklerindeki TOGG T10X model otomobil saat 10.00 itibarıyla Tekkeköy Kaymakamlığı önünde vatandaşlarla buluştu. Yoğun ilgiyle karşılaşan yerli ve milli otomobili inceleyerek, beğendiklerini söyleyen vatandaşlar bol bol fotoğraf ve video çekti.

BAŞKAN TOGAR İLÇE SOKAKLARINDA TEST ETTİ

TOGG marka aracı deneyimleyenler arasında Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar da vardı. Aracın direksiyonuna geçerek ilçe sokaklarında test eden Başkan Togar, aracın performansını ok beğendiğini ve mükemmel bir sürüş deneyimi yaşadığını belirtti. Togar’a sürüşü esnasında AK Parti Tekkeköy İlçe Başkanı Hayri Ağırlar da eşlik etti.

"MÜKEMMEL BİR SÜRÜŞ DENEYİMİ YAŞADIK"

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, “60 yıllık bir hayal, Türkiye Yüzyılı'nın gururu yerli ve milli otomobilimiz TOGG, Tekkeköy’ümüzde. Vatandaşlarımız yerli ve milli otomobilimiz TOGG’u yakından inceleme fırsatı bulurken biz de aracımızı test etme şansı yakalayarak mükemmel bir sürüş deneyimi yaşadık. Başta Cumhurbaşkanımız olmak üzere yerli ve milli aracımız TOGG'un ülkemize kazandırılmasında emeği geçen herkese şahsım ve ilçem adına teşekkür ederim” dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.