Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Muhtarlar Derneği Başkanı Mehmet Topçu ve muhtarlarla, ilçede yaşanan yoğun yağışlar nedeniyle meydana gelen sel felaketi için alınan tedbirler ve yapılacak çalışmalar konusunda fikir alışverişinde bulunmak için bir araya geldi.

Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne yine yargı şoku! Yürütmeyi durdurma istemi reddedildi Samsun Büyükşehir Belediyesi'ne yine yargı şoku! Yürütmeyi durdurma istemi reddedildi

HIZLI MÜDAHALE VURGUSU

İlçede uzun zamandır görülmemiş şiddette yağışlar meydana geldiğini kaydeden Başkan Togar, "İlçemizde uzun zamandır görülmemiş yağışlar sonucunda yıkılan köprüler, kapanan yollar ve vatandaşlarımızın yaşamını zorlaştıran koşulları ortadan kaldırmak ve hızlı bir müdahale gerçekleştirebilmek için muhtarlarımızın kıymetli fikirlerini alarak değerlendirmelerde bulunduk. Afetin etkisiyle vatandaşlarımızın ulaşım şartlarını etkileyen ve hayat standartlarını düşüren bütün sorunlarla muhtarlarımızın da  desteğiyle gece gündüz çalışmaya devam ediyoruz" ifadelerini kullandı.

Nedim Aydın

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.