Petrol Ürünleri İşverenler Sendikası (PÜİS) Genel Başkanı İmran Okumuş ve Genel Başkan Yardımcısı Musa Ertaş başkanlığındaki yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet, Cumhurbaşkanı Yardımcısı Cevdet Yılmaz'ı makamında ziyaret etti. Ziyaret sırasında akaryakıt bayilerinin ve sektörünün karşılaştığı güncel sorunlar ve talepler masaya yatırıldı.

SUNUM YAPTILAR 

Heyet, sektördeki güncel zorluklar hakkında Cumhurbaşkanı Yardımcısı Yılmaz'a detaylı bir sunum yaptı. Bu sunumda, akaryakıt bayilerinin işletme koşulları, rekabetçilik, fiyat düzenlemeleri ve sektörün sürdürülebilirliği gibi konular ele alındı. Aynı zamanda, sektörün istihdam yaratma potansiyeli ve ekonomik katkıları vurgulandı. 

HAYIRLI SONUÇ TEMENNİSİ

Okumuş, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi: "Yönetim Kurulu üyelerimizden oluşan bir heyetle birlikte Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sayın Cevdet Yılmaz’ı makamında ziyaret ederek akaryakıt bayilerinin ve sektörün güncel sorunlarını ve taleplerini dile getirdik. Bizleri kabullerinden ve sorunlarımıza gösterdiği yakın ilgiden dolayı Sayın Cevdet Yılmaz’a şükranlarımızı sunuyor, görüşmemizin bayilerimiz ve sektörümüz için hayırlı sonuçlar getirmesini diliyoruz."

AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan Kanal S'de konuştu: "Atakum lider kent olacak" AK Parti Atakum Belediye Başkan Aday Adayı Gamze Özatılgan Kanal S'de konuştu: "Atakum lider kent olacak"

NEJLA KAYA 

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN