Samsun Medya Grubu'nun, Samsunspor'un şampiyonluk kutlamaları öncesinde şehrin bayraklarla donatılması çağrısını, belediye başkanları, AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet Köse , STK'lar ve vatandaşlar sevinçle karşıladı.

YANKI UYANDIRDI 

Samsun Medya Grubu'nun Yılport Samsunspor'un 11 sonra Süper Lige "şampiyon" olarak çıkmasının şehirde yarattığı sevinç atmosferinin daha büyük boyutlara ulaşması amacıyla tüm ev ve işyerlerinin Kırmızı-Beyaz bayraklarla donatılması ile ilgili çağrı, büyük yankı uyandırdı.
 

SMG'ye konuştu! Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'ndan transfer açıklaması SMG'ye konuştu! Yılport Samsunspor Teknik Direktörü Hüseyin Eroğlu'ndan transfer açıklaması

'ŞEHRİ SÜSLEYECEĞİZ'

Atakum Belediye Başkanı Av. Cemil DEVECİ: Samsunspor'un Süper Lig'e yükselmesi, kentte büyük bir heyecan yarattı. Samsun'un dününde de başarı vardı.  Samsunspor Türkiye'nin gözde takımlarından. Talihsiz kaza sonrası Süper Lig'e ara vermiştik. Ancak, yeniden Süper Lig'e çıktık. Spor Samsun'da kardeşliği, dayanışmayı, hoşgörüyü, şehrin bir araya gelebilmesini gösteren bir davranış biçimi. Bunu tüm Türkiye'ye göstermek istiyoruz. Tüm şehri Samsunspor bayraklarıyla süsleyeceğiz. Samsun Medya Grubu'nun başlatmış olduğu bu çağrıyı olumlu buluyorum. Ben de destekliyorum.  

HASRET BİTTİ 

Canik Belediye Başkanı İbrahim SANDIKÇI: Samsun Medya Grubu'nun çağrısına kulak verdik. Biz de bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada, hele ki Süper Lig'e yükselmişken, geçen sezon olduğu gibi bu yıl da bayraklarla donatıyoruz. 11 yıllık hasret bitti. Ekibimiz hazırlıkları yapıyorlar. İnşallah, ilçemizi Samsunspor bayraklarını asacağız. 

'BÜYÜK BİR MOTİVASYON'

AK Parti Samsun İl Başkanı Mehmet KÖSE: Sadece şehrimizde değil, tüm Türkiye'deki Samsunspor taraftarı büyük bir mutluluk yaşadı. Şehrin en büyük motivasyon gücü, markası Samsunspor. Bu bağlamda çağrıya elimizden geldiğince katkı vermeye çalışıyoruz ve bundan da mutluluk duyuyoruz.  Samsun Medya Grubu, gerçekten şehrin her zaman güzel gelişmelerine sahip çıkan katkı veren, bu şehrin hissiyatını taleplerini gündeme getiriyor. Tebrik ediyoruz. 

'HERKES DUYARLI OLMALI' 

Samsun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Salih Zeki MURZİOĞLU: Bugün eğer bayraklarla Samsun donatılmayacaksa, kişilerin Samsun sevgisi, sahtedir. Bütün spor severlerin duyarlı olup, şehri bayraklarla donatması lazım. Ticaret ve Sanayi Odası olarak, belki de Samsun'un en büyük bayraklarından birisini, Odamızın binasının dış cephesine asmak için hazırlıyoruz. Bayramdan önce de inşallah. Bütün herkes duyarlı olması lazım. Seneler sonra gelen mutluluğu güzel kutlamamız lazım.  

'BAYRAKLAR HİÇ İNMEMELİ' 

SESOB Başkanı Hacı Eyüb GÜLER: Geç bile kalındı. Daha önceden şehrin Samsunspor Bayrakları ile donatılması lazımdı. Samsunspor'un Süper Lig'e çıkması hepimizi sevindirdi. Samsun'un Süper Lig'e çıkması ile esnafda altın çağını yaşayacak. Onun için her taraftar bayrakların asılması lazım ve inmemeli. Samsun Medya Grubu'na da yapmış oldukları çağrıdan dolayı teşekkür ediyoruz. Biz de esnaflar olarak bu çağrıya kulak veriyoruz.    

BORA KARA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.