SAMSUN'DA SANAYİCİLERLE BULUŞTULAR

TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı Dr. Mehmet Muş, AK Parti Samsun Milletvekili Ersan Aksu, Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan ve Samsun İl Başkanı Mehmet Köse, kentte üretim yapan sanayicilerle toplantı yaptı, talep ve önerileri dinledi.

Samsun'da akülü sandalye bağışlayan adam hayatının şokunu yaşadı! Samsun'da akülü sandalye bağışlayan adam hayatının şokunu yaşadı!

TALEP VE ÖNERİLERİ DİNLEDİLER

Dr. Mehmet Muş sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Samsunumuzda sanayicilerimiz ve iş insanlarımızla bir araya geldik. Sanayicilerimizin öneri ve taleplerini dile getirdikleri verimli bir toplantı gerçekleştirdik" dedi.

HALİT DOĞAN'DAN AHENK VURGUSU

“Daha İleri Samsun” hedefine hep birlikte bir ahenk içerisinde ulaşılacağının altını çizen Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Halit Doğan da şu ifadelere yer verdi: "TBMM Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanımız ve Milletvekilimiz Sayın Mehmet Muş, Milletvekilimiz Sayın Ersan Aksu ile birlikte sanayicilerimiz ve iş insanlarımızla bir araya geldik.  Sanayide, üretimde, istihdamda Samsun’umuzu daha ileri taşımak, örnek bir şehir haline getirmek için hep birlikte çalışmaya devam edeceğiz."

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Aslı Atasoy