İlkadım Belediye Meclisi AK Parti Meclis Üyesi Serkan Akyüz, Erdoğan Tok döneminde inşaatına başlanan, Necattin Demirtaş döneminde ise destek vermelerine rağmen bitirilmeyerek atıl halde bırakılan Unkapanı Kültür Merkezi'nin Samsun Valiliği bünyesine devri için olumlu görüş bildirdiklerini söyledi. Akyüz, projeyi bitiremeyen Demirtaş'a da eleştirilerde bulundu.

SOSYAL BELEDİYECİLİKTEN ÇOK UZAK

Akyüz sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi: 

"2014-2019 yılları arası bölgenin çehresini değiştirecek merUnkapanı Kültür Merkezi'nin içerisinde, 250 araçlık otopark, dükkanlar, hanımlar yaşam merkezi, Türk hamamı, fitness salonu, spor salonu, nişan salonu, toplantı salonu, derslikler ve düğün salonu gibi birçok sosyal alan olacaktı. Üstteki fotoğraf bizim projemizdi. Aşağıdaki fotoğraftaki ise mevcut hali. Kıymetli İlkadım halkımızın tercihi ile seçilen İYİ Partili belediye başkanı, çevre mahalleleri kapsayacak, insanımıza, gençlerimize dokunacak sosyal belediyecilik yapmaktansa, ilk günden beri bitirmesi icin destek verdiğimiz ihtişamlı projeyi maalesef bitiremedi. Bizler de atıl ve atıl olarak kalacağını bildiğimiz projenin kamu yararına olduğu için Samsun Valiliği'ne devri için olumlu görüş bildirdik. Kıymetli İlkadımlı hemşehrilerimizin faydasına ve yararına olan her projeye destek verdik, gördük ki İYİ Partili belediye, hizmet belediyeciliğinden sosyal belediyecilikten çok uzak."

BORA KARA 

Meliha Aktürk ile İnanç Dünyası 8 Haziran Perşembe Kanal S'de Meliha Aktürk ile İnanç Dünyası 8 Haziran Perşembe Kanal S'de

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.