YABPA'DA TRANSFER ÇALIŞMALARI

YABPA Kadın Futbol Takımı devre arası transfer sürecinde hedefleri doğrultusunda çalışmalarına devam ediyor.

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'tan başarılı sporculara ödül! Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç'tan başarılı sporculara ödül!

ŞANZİMET ÖZBEY SAMSUN'DA

Kulüp, Beşiktaş’ın altyapısında yetişmiş, Kireçburnu Spor'da forma giyen, Şanzimet Özbey'i 1,5 yıllığına renklerine bağladı.

"SAMSUN'DA ŞAMPİYONLUK HAVASI YAŞAMAK İSTİYORUZ"

Kulüp Başkanı Ali Akyüz, transfer sürecinin devam ettiğini ve birkaç oyuncu ile görüşme halinde olduklarını belirterek, "Devre arası transfer sürecinde sol bek oyuncusu Şanzimet Özbey'i renklerimize kattık. Daha önce Beşiktaş altyapısında ve çeşitli Süper Lig takımlarında oynadı.  En son İstanbul Kireçburnu Takımında mücadele etmiş bir kızımız. Kireçburnu Spor'un Süper Lig'deki konumundan dolayı, kendisine transfer teklifi yaptık. Kulübü ile de anlaştık. Kendisi de bizi tercih etti. İnşallah bu sene sezon sonuna kadar ve önümüzdeki sezon bizimle birlikte olacak. Takip ettiğimiz bir sporcuydu başarılı olacağına inancımız tam. Fakat transfer etme gibi bir düşüncemiz yoktu. Çünkü önceden Beşiktaş'taydı. Beşiktaş'tan oyuncu almak zor. Ama bugüne nasip oldu. İnşallah bundan sonra daha iyi olacak. Şanzimet'ten başka birkaç oyuncuyla daha görüşüyoruz. Nasip olursa onları da transfer etmek istiyoruz. Hedef Play-Off'tu. Play - Off'a girip,  Samsun şehrinde şampiyonluk havası yaşamak istiyoruz" dedi.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.