'ATMOSFER İNANILMAZ'

Kırmızı Beyazlılar'ın stoper oyuncusu Lubomir Satka, açıklamalarda bulundu. Satka, transferi öncesi, Türkiye'yi ve şehri araştırmaya başladığını belirterek, "Szumski'yi aradım. Çünkü ikimizde Lehçe konuşuyoruz. Kendisi ile konuştum. Bana şehir, taraftar ve kulüp hakkında güzel şeyler anlattı. Bu arada taraftarın stadyumdaki bir videosunu izlemiştim ve atmosfer inanılmazdı ve bu atmosferse oynamak için sabırsızlanıyorum" diye konuştu. 

HEDEFİNİ AÇIKLADI 

Son olarak hedeflerinden bahseden stoper, "Bireysel olarak hedefim takıma olabildiğince çabuk bir şekilde oyun stiline, takım arkadaşlarıma, öğrenmeye ve takım arkadaşlarımın kalitesine adapte olmam gerekiyor. İletişim ve adaptasyon benim için çok önemli. Elbette takım arkadaşlarıma olabildiğince yardımcı olmak istiyorum. Oynaya bildiğim kadar oynamak istiyorum ve umarım bu sezonki hedeflerimizi gerçekleştiririz" dedi. 

NEDİM AYDIN 

Milyonlarca kez izlendi! Minik Samsunspor taraftarı Çınar'ın hayali gerçek oldu Milyonlarca kez izlendi! Minik Samsunspor taraftarı Çınar'ın hayali gerçek oldu

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.