Yılport Samsunspor - Pendikspor maç heyecanı Maç Saati ile Kanal S ekranlarında Yılport Samsunspor - Pendikspor maç heyecanı Maç Saati ile Kanal S ekranlarında

'ELİMİZDEN GELENİ YAPIYORUZ'

Kahramanmaraş ve bölgesinde yaşanan yıkıcı deprem sonrası, Samsunspor'un oyuncusu Yusuf Emre Gültekin, çok üzgün olduğunu belirterek, "Böyle bir olay hiç yaşanmasın isterdik. Ne yazık ki başımıza geldi. Bizde kulübümüz ve futbolcular adına bütün yardımları yaptık. Kulübümüzde birçok kampanya düzenledi. Hazırlık maçlarımız oluyor. Depremzedelere yardım için. Elimizden gelen bütün yardımı yapıyoruz. Millet olarak bu durumda birlik beraberlik olmamız gerekiyor" dedi. 

ÇOK İLGİLENDİ 

Sırp tenisçi Novak Djokovic, deprem felaketi ile ilgili duygularını kendisi aracılığıyla paylaşmasına ise, "Sırbistan’a tedavi için gitmiştim. Orada karşılaştık. Ben daha konuyu açmadan, Kendisi bana sordu, 'Türkiye'de durumlar nasıl? diye sordu. Çok üzgün olduğunu belirtti. Bende Türkiye'de yaşanan olay için, tüm dünyaya sesimizi duyurmamız için yardım gerektiğini söyledim. O da zaten, 'gerekli yardım ve paylaşımı yaptım. İstersen beraber bir videoda çekelim' diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.