Kırmızı Beyazlılar, Bolu Gerede'de kamp çalışmalarına devam ediyor. Kırmızı Beyazlılar'ın altyapıdan A takıma yükselen oyuncularından Enes Albak ve Bedirhan Çetin, Kanal S mikrofonlarına açıklamalarda bulundu.

"TARAFTARI GURURLANDIRACAĞIM"

Çetin, hazırlık kampının çok iyi geçtiğine değinerek, "Hüseyin Hoca ile birlikte taktik ağırlıklı olsun, güç ağırlıklı olsun gerçekten güzel çalışıyoruz. Hazırlık maçlarını da en iyi şekilde bitirip, Süper Lig’de inşallah çok güzel başarılara imza atacağız. Samsunspor taraftarı gerçekten gençlere çok önem veren bir taraftar. Bunu zaten Trabzon maçı olsun, Adana maçı olsun okuyorum bende hep hissettirdiler bana desteklerini. İnşallah hocam da şans verdikçe elimden gelenin en iyisini yaparak onları gururlandıracağım" dedi. 

Samsunspor'da Yunus Emre Çift'ten dikkat çeken performans! Birinci sırada yer aldı Samsunspor'da Yunus Emre Çift'ten dikkat çeken performans! Birinci sırada yer aldı

"ÖNCE SÜPER LİG SONRA AVRUPA"

Enes Albak ise, antrenmanların yoğun geçtiğine ve elinden gelenin en iyisini yapmaya çalıştığına değinerek, "Burada tüm mücadeleyi veriyoruz sahada da dökülmemek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Kampımızın ortamı çok güzel. Herkes, abi kardeşlik içerisinde. Kimse birbirine saygısını bozmuyor ve bu böyle olunca da sahaya her şey daha olumlu yansıyor. Samsunspor’u şu an en iyi şekilde temsil etmek, kendime takımda en iyi şekilde yer aramaya çalışıyorum. Onun için de sahada elimden geleni yapıyorum. Samsunspor’u en iyi şekilde temsil ettikten sonra hedefim Avrupa kesinlikle "ifadelerini kullandı. 

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.