4-5 TAKVİYE YAPMAK İSTİYORLAR 

Yılport Samsunspor'un Başkan Vekili Veysel Bilen ve Genel Müdürü Soner Soykan Kanal S mikrofonlarına açıklamalarda bulundu. Bilen, “Futbolcu kardeşlerimiz geçen sezonki takımdaşlık, aidiyet duygusu ile yola devam ediyorlar.  Bu da bizim içinde bulunduğumuz sezon için en önemli silahlarımızdan bir tanesi olacak. Ne kadar iyi kadro kurarsanız kurun eğer takım olamıyorsanız başarılı olmanız mümkün değil. Başta başkanımız olmak üzere tüm ekip, iyi bir takım kurmak için çaba sarf ediyoruz. Bu nedenle önümüzdeki günler içerisinde inşallah 4-5 takviye ile hazır hale geleceğiz. Şu anda orta alanda, bize skor üretecek, oyun içerisinde pozisyon yaratacak, oyuncular bizim hedefimiz" dedi.   

Samsunsporlu Mickaël Sylvain Tırpan'dan mesaj var: "Güzel işler yapacağız" Samsunsporlu Mickaël Sylvain Tırpan'dan mesaj var: "Güzel işler yapacağız"

'KENETLENMEMİZ LAZIM'

Soykan ise, camia olarak kenetlenmek gerektiğine vurgu yaparak, "Taraftarımız rahat olsun. 11 yılın özlemi var. Büyük beklentiler var. Hak veriyoruz. Başkanımız önderliğinde biz her şeyi onlar için yapıyoruz. Biz hep birlikte güçlüyüz. Yani hata arayan değil, birleştiren, birlikte nasıl toparlarız? Birbirimize doğru yolu nasıl gösteririz? Biraz bu yolla bakmamız lazım. Çünkü lig maratonu başladığında çok kötü günlerimiz de iyi günlerimiz de olacak. Bu konuda camia olarak hep birlikte kenetlenip, aynı hedefe beraber yürümemiz lazım. Geçen sene yaptığımız gibi bu şekilde hareket edersek, doğrularımızı yanlışlarımızı süzgeçten daha doğru noktada geçiririz. Merak etmesinler takımımıza ve hocamıza güvensinler. İnşallah Samsunspor bu sene bu ligde anlının akıyla iyi güzel başarılarıyla umduğu, hedeflediği noktalara gelecektir" İfadelerini kullandı. 

SMG'YE TEŞEKKÜR 

Yılport Samsunspor'un Başkan Vekili Veysel Bilen ve Genel Müdürü Soner Soykan, Samsun Medya Grubu'nun gerek Bolu kampında gerekse Samsun'da her zaman Samsunspor'un yanında olduğuna dikkat çekerek, "Bu vesileyle de sizlere çok teşekkür ediyoruz. Kanal S her zaman yanımızda oldu. Başta siz olmak üzere imtiyaz sahibiniz, yayın kurulu başkanınızdan çalışanlarınıza kadar herkese teşekkür ediyoruz" dedi.

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.