SONER SOYKAN İSTİFA ETMİŞTİ 

Kırmızı - Beyazlılar'ın Genel Müdürü ve İcra Kurulu Üyesi Soner Soykan, sosyal medya hesabından, "Samsunspor'da gurur onur ve şerefle yürüttüğüm Genel Müdürlük görevinden bugün itibarıyla Yüksel Başkanımıza da bilgi verip, bize ve Samsunspor'a kattıkları için teşekkür ederek ayrılmış bulunmaktayım. Hakkınınızı helal edin." diyerek görevinden istifa ettiğini duyurmuştu.  

"GÖREVİNE DEVAM EDECEK"

Soner Soykan, İstanbul'da yönetim ile bir araya gelerek istifasını sunmuştu. Başkan Vekili Veysel Bilen, Soykan’ın istifasının kabul edilmediğini belirterek, “Soner Soykan’ın istifası yönetim tarafından kabul edilmedi. Kendisi ile de görüştük. Yapılan değerlendirme neticesinde Soner Soykan da yeniden görevine devam edeceğini beyan etti. Görevine devam edecek” diye konuştu.

Samsunspor'da Adana Demirspor deplasmanında 6 önemli eksik! Samsunspor'da Adana Demirspor deplasmanında 6 önemli eksik!

SAMSUNSPOR'DAN SONER SOYKAN AÇIKLAMASI 

Samsunspor'dan yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; 

Genel Müdürümüz ve İcra Kurulu Üyemiz Sayın Soner Soykan’ın, Samsunspor Futbol Kulübü A.Ş. Yönetim Kurulu’na sunmuş olduğu istifa mektubu, yönetim kurulumuzun değerlendirmeleri neticesinde kabul edilmemiştir. Genel Müdürümüzle yönetimimizin yaptığı istişareler sonucunda, Sayın Soner Soykan görevinin başına dönme kararı almış olup, kulübümüzün başarısı için çalışmayı sürdürmektedir. Bugüne kadar Samsunspor’a sunmuş olduğu hizmetlere bugünden sonra da devam edecek olan Genel Müdürümüze, üstlendiği bu yüksek görevde başarılar dileriz. Saygılarımızla kamuoyunun bilgisine sunarız.

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.