Ali Ülgen ile Hasan Kılıç'ın transfer çalışmaları için izin istediği ve Başkan Yüksel Yıldırım'ın ise, iki oyuncuya izin verdiği iddia edildi

Transferin kapanmasına sayılı günler kala Yılport Samsunspor'da transfer sezonunun kapanmasına kadar bazı değişikliklerin olması beklenilmekte.

Samsunspor'da umuda yolculuk Samsunspor'da umuda yolculuk

İZİN İSTEDİLER

Bu kapsamda Kırmızı Beyazlı futbolculardan Sağ bek oyuncusu Ali Ülgen ile orta saha oyuncusu Hasan Kılıç'ın transfer çalışmaları için izin istediği ve Başkan Yüksel Yıldırım'ın ise, iki oyuncuya izin verdiği iddia edilirken, söz konusu meselenin 8 Eylül tarihine kadar, netlik kazanması bekleniyor.

SAMSUNSPOR'DA ALİ ÜLGEN VE HASAN KILIÇ İDDİASI

Sosyal medyada çıkan haberler üzerine Ali Ülgen'in Adanaspor ile tecrübeli orta saha oyuncusu Hasan Kılıç'ın ise Pendikspor ile görüşme halinde oldukları iddia edildi.

İLERLEYEN GÜNLERDE NETLİK KAZANACAK

Futbolcular ile ilgili son durum ise, ilerleyen günlerde netlik kazanacak. Ali Ülgen ve Hasan Kılıç bu sezon henüz 2 kez saha çıktı. Geçen sezon orta saha oyuncusu Kılıç, çıktığı 29 karşılaşmada takımına 7 gol, 4 asistlik katkıda bulunurken, Ali Ülgen ise, 28 karşılaşmada 2 asistlik katkıda bulundu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.