YÜKSEL YILDIRIM'DAN AÇIKLAMA

Yılport Samsunspor Kulübü Başkanı Yüksel Yıldırım, FİFA'nın kendilerine ceza verdiğini bu ceza ile ilgili CAS'a itirazda bulunduklarını açıkladı.

Samsunspor'da Adana Demirspor deplasmanında 6 önemli eksik! Samsunspor'da Adana Demirspor deplasmanında 6 önemli eksik!

"KAZANIRSAK YASAK OLMAYACAK"

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Novikovas davasında FİFA'nın kulübe ceza verdiğini açıklayarak "CAS'a itiraz ettik. Kazanırsak yasak olmayacak" dedi.
Başkan Yüksel Yıldırım,  konuyla ilgili şunları dile getirdi: "Novikovas davasından dolayı FİFA bize ceza verdi. Haklı olan biziz Davayı CAS'a taşıdık. Kazanırsak yasak olmayacak. Yasak gelebilir. İki dönem bana yasak gelsin ya, ne olacak? Zaten ben 2-3 yıllık kontratlara imza atıyorum. İyi bir kadro kuruyorum. Gerekeni yaptık, bu kurduğum kadro beni 2-3 yıl götürür" dedi.

Yıldırım ayrıca "Pazar günü taraftarımın o halini görünce stat düşüncesi daha da derinleşti. Ben taraftarımla bütünüm, tüm projelerim onlar için. Ben proje adamıyım. Keşke Samsun şehri bana o imkanı verse, güzel bir arazi tahsis edilse ve tüm geliri bana ait olsa yeni bir stat bile yapabilirim.
 Avrupa'da görüyoruz, maksimum 25-30 bin kişilik ama 7/24 canlı, müthiş statlar var. Bu benim bir hayalim, stat çok uzakta, sanayinin ortasında. Koltukları temizlemekten koltukların rengi gitti." ifadelerini kullandı.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.