Kırmızı - Beyazlılar, Trendyol Süper Lig 32. haftasında Beşiktaş ile deplasmanda karşı karşıya geldi. Gerçekleşen karşılaşmanın ardından ise, Yılport Samsunspor çirkin ve kötü tezahürat gerekçesiyle 260 bin lira para cezası verildi.

Samsun'da Türkiye-Karadağ maçı heyecanı! Müdür Haluk Tan: "Mutlu ve gururluyuz" Samsun'da Türkiye-Karadağ maçı heyecanı! Müdür Haluk Tan: "Mutlu ve gururluyuz"

SAMSUNSPOR'A CEZA

Yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı: " Yılport Samsunspor Kulübünün, 13 Nisan tarihinde oynanan Beşiktaş A.Ş.-Yılport Samsunspor Trendyol Süper Lig müsabakasında, taraftarlarının neden olduğu çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle ve bu eylemin aynı sezon içinde misafir kulüp olduğu müsabakada 5. kez gerçekleştirilmesinden dolayı 260.000.-TL PARA CEZASI ile cezalandırılmasına, FDT’nin 53/3. maddesi uyarınca çirkin ve kötü tezahüratta bulunan SPOR TOTO MİSAFİR TRİBÜNÜ 404 ve 405 numaralı bloklarda yer alan seyircilerin elektronik bilet kapsamındaki kartlarının bloke edilmesi suretiyle bir sonraki misafir kulüp olduğu müsabakaya girişlerinin engellenmesine karar verilmiştir."

GÜRKAN SARIKAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Rahşan Çelik