"BERABERLİK İÇİN ÜZGÜNÜM"

Kırmızı Beyazlılar Spor Toto 1.Lig’in 15. haftasında Ankara Keçiörengücü ile 1-1 berabere kaldı. Alınan beraberlik sonrası Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, alınan beraberlikten dolayı üzgün olduklarını belirterek, “Farklı kazanabileceğimiz bir maçı 2 puan kaybederek tamamladığımız için çok üzgünüm. Özellikle ilk 45'te maçı koparacak çok net 4 pozisyon kaçırdık. Laura, Alim ve Tanque çok net pozisyonları kullanabilmiş olsalardı çok farklı bir skorla kazanabilirdik. Kaçan pozisyonlara ikinci yarıdaki Tanque, Ahmet ve Harris'in pozisyonlarını da ekleyebiliriz” dedi.

Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz'den Samsunspor'a destek çağrısı Samsun TSO Meclis Başkanı Haluk Akyüz'den Samsunspor'a destek çağrısı

"SAMSUNSPOR HEDEFE ULAŞACAK"

Samsunspor’un Süper Lig hedefine ulaşacağına olan inancının tam olduğunu ifade eden Hüseyin Eroğlu, “2 puan kaybettiğimiz için üzgünüz. Ama Samsunspor olarak Süper Lig hedefimize ulaşacağımıza dair inancım her gün artıyor. Buraya gelerek bize destek veren, ekran başından dualarıyla destek olan tüm taraftarlarımıza teşekkür ediyorum. Denizlispor maçında tüm taraftarlarımızı tribünlere davet ediyorum. Süper Lige hep beraber çıkacağız” diye konuştu.

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.