Samsunspor'un Trabzonspor'u 3-1 yendiği maç sonrası bir açıklama yayınlayan Samsunspor Taraftar Grupları Başkanlığı, Samsun 19 Mayıs Stadyumunda yaşanan coşku dolu 90 dakika için tüm taraftar gruplarına, taraftar grupları liderlerine, başkanlarına ve tüm kırmızı beyazlı taraftarlara teşekkür etti. Başkanlık, tribünde ise Türkiye'ye örnek olacak bir destek ortaya koyulduğuna dikkat çektikleri açıklamalarında, "Samsunsporumuz, hem sahada hem tribünde, Kuzey'in tek kralı olduğunu bir kez daha ortaya koydu" şeklinde ifadelere yer verdi.

Samsunspor Taraftar Gruplarının o açıklaması; "Kendi sahamızda karşı karşıya geldiğimiz Trabzonspor karşısında, futbolcularımız üzerlerine düşeni yaparak, muhteşem bir oyun ile sahadan 3-1 galip ayrıldılar. Bu galibiyet için futbolcularımıza, teknik ekibimize, yönetimimize teşekkür ediyoruz. Bir büyük teşekkür de 90 dakika boyunca susmayan, etkileyici koreografileriyle Türkiye'nin gündeminde yer alan büyük Samsunspor taraftarına ediyoruz!

Türkiye'nin en güçlü taraftar gruplarının başında Samsunspor Taraftar Grupları yer almaktadır. Şehrinin takımına sevdalı, armasına aşık Samsunspor taraftarları, sahanın 12. gücü olarak yıllarca konuşulacak bir desteğe imza atmıştır. Bu büyük destek ile her zaman yinelediğimiz, "Sahada yeniliriz, yeneriz! Ama tribünde asla" mesajımızı bir kez daha ortaya koyduk.

Samsunspor'da bayramlaşma programı belli oldu Samsunspor'da bayramlaşma programı belli oldu

Samsunspor, bizim için sadece bir takım değil, büyük bir sevdanın adıdır. İyi gününde de, kötü gününde de yanında dimdik durduğumuz büyük bir aşkın adıdır. Bu şehrin çocuklarının, bu şehrin en büyük sevdası Samsunspor için neler yapabileceğini göstermeye devam edeceğiz. Samsunspor Taraftar Grupları Başkanlığı olarak; Tüm taraftar gruplarımızın liderlerine, başkanlarına, emektar taraftarlarına, hem unutulmaz destekleri hem de yıllarca dillerden düşmeyecek koreografileri için teşekkür ediyoruz. Stadyumu dolduran ve bir an olsun susmayarak, galibiyet yolunda Samsunsporumuza büyük bir destek veren büyük Samsunspor Taraftarı ile gurur duyuyoruz"

GÜRKAN SARIKAYA

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.

Editör: Ayşe Çolak