Milyonlarca kez izlendi! Minik Samsunspor taraftarı Çınar'ın hayali gerçek oldu Milyonlarca kez izlendi! Minik Samsunspor taraftarı Çınar'ın hayali gerçek oldu

ŞİMŞEKLER'DEN YENİ YAPILANMA

Yılport Samsunspor taraftar gruplarından Şimşekler Taraftar Grubu, Süper Lig öncesi Batı Park'ta bir araya geldi. Grup, Süper Lig öncesi yeni yapılanmaya giderek, mevcut tribün lideri Melih Demirbaş'ın yerine Evren Esen'i getirdiklerini ve çalışmalara devam edeceklerini belirtti.

"ŞEHRE BORCUMUZ VAR"

Onursal Başkanı Volkan Altun, şehre ahde vefa borçlarının olduğunu ve bunu ödemenin herkesin boynunun borcu olduğunu belirterek, "Toplanma sebeplerimizden biri birlik beraberlik. Bir de devir teslim töreni gerçekleştirdik. Tribün Liderimiz Melih arkadaşımızın biraz yorulması ile onu geri çektik. Ama yine grupta aktif rol oynayacak. Biz 22 sene önce Şimşekler’i kurarken, Evren Esen kardeşimiz, kurucu tribün liderimizdi. Şimşekler’in asli unsurudur. Evren ile birlikte daha ileri ulaştırıcı, daha yapıcı bir ortam oluşturacağız. Tribünde ailelerin gelebileceği, 15 günde bir stres atabileceği ortam oluşturduk. Bu değerlerimize de devam edeceğiz" dedi. 

"SEYİRCİSİZ OLMAZ"

Tribün Lideri Evren Esen görevinin bilincinde olduğunu, Şimşekler Taraftar Grubu'nu en iyi şekilde temsil edeceğine değinerek, "2002'de kurduğumuz derneğimizde uzun süre görev yapmıştım. Yönetim kurulumuz tekrar bize güvenip görev verdi. Biz de seve seve görevimizi yapacağız. Taraftarsız, seyircisiz hiçbir şey olmuyor. Taraftar birleştirici olunca çok güzel şeyler olur. Yaptığımız her şey Samsunspor için olacak." derken, Eski Tribün Lideri Melih Demirbaş ise, Esen'e başarı dileyerek, "Şimşekler ailesi olarak, daha güzel, güçlü bir şekilde Süper Lig'e başlayacağımıza inanıyoruz. Samsunsporumuzun her zaman yanındayız. Tüm sevdiklerimizi, renktaşlarımızı doğu üst tribününe bekliyoruz" ifadelerini kullandı.

ELVAN İLHAN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN.