Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi Başkan Vekili Arzu Uslu, transfer çalışmalarının sürdüğünü , şehrin ileri gelenlerinden maddi desteğin dışında manevi destekte beklediklerini belirterek, herkesi salona davet etti .

Samsunspor'un 'Retro Forması' tanıtıldı  Samsunspor'un 'Retro Forması' tanıtıldı 

"BAŞARISIZLIK DEĞİL" 

Samsunspor Basketbol yeni sezon hazırlıklarına büyük bir titizlikle devam ediyor. Kulüp, şu ana kadar 5 oyuncuyu renklerine bağladı. Samsun Medya Grubu'na özel açıklamalarda bulunan Samsunspor Kulübü Basketbol Şubesi Başkan Vekili Arzu Uslu, bir dizi ziyaretlerde bulunduklarını söyledi. Uslu, "Geçen sezon Play-Off finallerinden çıkamamayı ben başarısızlık olarak görmüyorum. Çünkü, çok düşük bütçeler ile ligde boy gösterdik. Hep birlikte de çok güzel bir sezon geçirdik" ifadelerini kullandı. 

MAÇLARA DAVET 

Yeni sezon da özellikle şehrin dinamiklerinden maddi desteğin yanı sıra manevi destek de beklediklerine değinen Uslu, şunları söyledi: "Yeni sezon da 5 oyuncu transfer edildi. Takım içerisinden 3 kişi ile sözleşme yenilendi. Devamında 2 yabancı oyuncu transferi daha gerçekleştireceğiz. Sponsorluk çalışmalarımız kapsamında ziyaretlerimiz başladı. Tabi burada desek bekliyoruz. İşin maddi kısmından öte, biz Konya maçına gitmiştik ve orada şehrin tüm ileri gelenlerinin orada olması beni üzmüştü. Çünkü biz final maçımızda sahi kimseyi göremedik. İnşallah bundan sonra herkes maçlarımızda olur. Güzel bir sezon geçireceğimize inanıyoruz." 

Esra VURAL