Yılport Samsunspor ile yolları ayrılan Teknik Direktör Hüseyin Eroğlu, veda mesajı paylaştı.

CAMİAYA SESLENDİ 

Eroğlu, Kırmızı - Beyazlı camiaya seslenerek, "İnsanın hayatında asla unutmayacağı günler vardır; evlilik, çocuklarının doğumu,  evladının ilk konuşmaya başlaması… Biz teknik direktörler ise ne acıdır ki bunların çoğunu yaşayamayız. Çocuğun “Baba” derken, sen çok uzaklarda, 90 dakikalık bir heyecan için can alıp, can verirsin. “Baba” olmakla “teknik direktör” olmak arasında tereddüt bile etmezsin belki de, direkt çıkarsın sahaya… Niye alıyoruz bu kararı hiç düşündünüz mü ? Para-pul mu ? Hiç değil…Çünkü “görev” ve “sorumluluk”, binlerce insanın beklentisini karşılamak ve bir kentin umutlarını yeniden yeşertebilmek, öylesine keskin bir duygu ki, önüne geçemezsiniz. Alır götürür sizi..."

"İSİM DEĞİL, ARMA ÖNEMLİ"

Eroğlu veda mesajının devamında ise şunları söyledi: "Yılport Samsunspor ile Eylül 2022’de sözleşme imzaladım ve 11 yıl aradan sonra şampiyon olan kadronun bir ferdi oldum. Bu şampiyonluk, kalbimin en güzel yerinde sonsuza kadar yaşamaya devam edecek, bundan emin olun. Geçen yıl “Formanın arkasındaki isim değil, göğsündeki arma önemlidir” demiştim… Bugün de “Sahanın kenarındaki isim değil, arma önemlidir” diyerek, Yılport Samsunspor’a veda ediyorum. Her şey ama her şeyin en güzeline layık Atatürklü armaya hizmetim süresince bana destek olan Başkanımız Yüksel Yıldırım, yönetim ve icra kurulumuz, taraftarımız, medyamız, kulüp personelimiz, ekibim ve futbolcu kadrosuna çok teşekkür ediyorum. Saygılarımla…"

Ziraat Türkiye Kupası'nda Samsunspor'un kamp kadrosu belli oldu! O isimler eksik Ziraat Türkiye Kupası'nda Samsunspor'un kamp kadrosu belli oldu! O isimler eksik

NEDİM AYDIN

SAMSUN HABER İLE İLGİLİ İÇERİKLERE GÖZ ATIN